Nastava u Srednjoj školi UŠĆE

Prvi dani nove školske 2018/2019. godine u Srednjoj školi UŠĆE protiču veoma radno, ali u jednako opuštenoj i veseloj atmosferi.

Naši učenici i profesori marljivo rade, pri čemu se podstiče kreativnost, inovativnost i individualizam. Pristupamo edukaciji tako što realizujemo reči čuvenog Mike Antića: ,,Ne uči, nego izmišljaj to što je nezamislivo. Budućnost će dokazati da smo imali pravo.”

Rad u malim grupama pokazuje se kao veoma dobar metod u obrazovanju mladih i mi ćemo nastaviti u tom smeru, ne samo ove školske godine, već će tako biti i sa svim budućim generacijama.

Kako izgledaju prvi dani škole i nastava pogledajte u fotografijama koje slede, a mi se vraćamo planiranju i realizaciji nastavnih i vannastavnih aktivnosti…