Poseta Gradskom strelištu u Trsteniku

Učenici Srednje škole „UŠĆE“ Beograd, odeljenja u Trsteniku, dana 10.01.2020. godine, posetili su Gradsko strelište u Trsteniku u pratnji profesora pravne grupe predmeta dipl. pravnika Luke Jakovljevića.

Predmet posete bilo je upoznavanje učenika sa osnovama balistike, principima rukovanja vazdušnim oružjem, praktičnog učenja o tipovima oružja, koje su u službi vojno – bezbednosnih snaga i snaga policije.

Najveću zahvalnost dugujemo rukovodstvu gradskog strelišta u Trsteniku, profesoru Radošu Rakiću i treneru Stefanu Rakiću.

Ovom posetom najavljujemo početak srednjoškolske prakse i početak upoznavanja naših učenika, smera Tehničar obezbeđenja (II razred), sa praktičnim problemima svoje struke.

Zahvalan svojim kolegama na podršci, učenicima na pažnji i rukovodstvu Gradskog strelišta u Trsteniku na dobrom domaćinskom raspoloženju,
Dipl. pravnik Luka Jakovljević