Naši učenici na Međunarodnom beogradskom sajmu knjiga

Međunarodni beogradski sajam knjiga već 62. put tradicionalno je najveća i najznačajnija kulturna manifestacija u regionu. Praznik knjige promoviše književno stvaralaštvo, obrazovanje, kulturnu razmenu sa inostranstvom, pokrećući na taj način aktuelna književna i društvena pitanja.
U tom duhu razmišlja i Srednja škola UŠĆE, pa su zato i nači učenici bili posetioci ovogodišnjeg Sajma knjiga. U obilasku su nam se pridružili i učenici i profesori iz izdvojenog odeljenja Srednje škole UŠĆE, iz Trstenika, koji su tim povodom doputovali u Beograd.
Iskoristili smo priliku da posetimo i štand Integrisanog obrazovnog sistema, koji na Sajmu promoviše program obrazovanja, aktuelan u svim njihovim ustanovama.
Vidimo se dogodine, u isto vreme.