Prijem roditelja – Trstenik
IME I PREZIME PROFESORA | PREDMET | DAN | SATNICA |
---|---|---|---|
Aleksandra Mitić | Srpski jezik i književnost Veštine komunikacije Kultura jezičkog izražavanja Osnovi retorike i besedništva |
Utorak i sreda | 14:00 – 15:00 h |
Jelena Palić | Engleski jezik | Utorak | 12:00 – 14:00 h |
Tomislava Mutavdžić | Engleski jezik | Sreda i četvrtak | 12:00 – 13:00 h |
Marija Vučić | Engleski jezik | Petak | 12:00 – 14:00 h |
Luka Jakovljević | Matična evidencija Pravni postupci Osnovi pravnih postupaka Uvod u privredno pravo Uvod u pravo Radno pravo Ustavno i privredno pravo Osnovi krivičnog prava i kriminalistike Sistem obezbeđenja Zaštita od požara i zaštita na radu |
Petak | 14:00 – 15:00 h |
Tamara Simić | Osnovi radnog prava Poslovi pravnog prometa Osnovi pravnih postupaka Ustav i prava građana Uvod u pravo Organizacija države |
Četvrtak i petak | 12:00 – 14:00 h |
Suzana Pajić | Agencijsko i hotelijersko poslovanje | Ponedeljak | 12:00 – 14:00 h |
Suzana Miodragović | Poslovna ekonomija Osnovi ekonomije Statistika Uvod u javnu administraciju Marketing u turizmu i ugostiteljstvu Poslovna korespondencija Korespondencija i pravni poslovi |
Utorak | 14:00 – 15:00 h |
Ognjen Matić | Matematika
Diskretna matematika |
Četvrtak | 11:00 – 12:00 h |
Anka Jakovljević | Fizičko vaspitanje
Borilačke veštine |
Petak | 13:00 – 14:00 h |
Jovanović Jelena | Biologija | Sreda | 11:00 – 11:45 h |
Marija Đošić | Hemija | Četvrtak | 09:50 – 10:30 h |
Marija Zečević | Hemija | Četvrtak | 13:30 – 14:15 h |
Ljuban Minić | Fizika | Ponedeljak | 08:00 – 09:00 h |
Nikola Savić | Računarstvo i informatika Poslovna informatika Programiranje Primena računaraOperativni sistemi i računarske mreže |
Ponedeljak | 14:00 – 15:00 h |
Verica Spasojević | Fizika | Utorak | 12:30 – 13:15 h |
Aleksandar Ristić | Baze podataka
Objektno orijentisano programiranje |
Ponedeljak | 15:00 – 16:00 h |
Ivana Lazarević | Likovna kultura
Istorija umetnosti |
Petak | 11:30 – 12:30 h |
Lukić Dušan | Matematika | Petak | 09:50 – 10:35 h |
Ružić Marija | Psihologija | Četvrtak | 10:30 – 12:30 h |
Panić Jovana | Muzička kultura | Ponedeljak i utorak | 13:30 – 14:15 h |
Topalović Snežana | Monetarna ekonomija i bankarstvo
Finansijsko poslovanje |
Sreda | 14:00 – 15:00 h |
Vladan Čolić | Računarski sistemi Programiranje Primena računara |
Petak | 10:35 – 11:20 h |
Miljana Milošević Stamenić | Zdravstvena nega Anatomija i fiziologija Prva pomoć |
Četvrtak | 10:00 – 12:00 h |
Golubović Vesna | Računovodstvo
Statistika |
Petak | 15:00 – 16:00 h |