Poseta Osnovnom sudu u Trsteniku 19.11.2019.

Učenici Srednje škole „UŠĆE“ Beograd, odeljenje u Trsteniku, dana 19.11.2019. godine, posetili su Osnovni sud u Trsteniku u pratnji profesora pravne grupe predmeta dipl. pravnika Luke Jakovljevića. Predmet posete bilo je upoznavanje učenika sa sudskim procesom, a na naše veliko zadovoljstvo, uz dopuštenje predsednice suda, bili smo prisutni i na samom ročištu, odnosno ispitivanju svedoka.

Najveću zahvalnost dugujemo radnicima Osnovnog suda u Trsteniku, a na prvom mestu predsednici Osnovnog suda u Trsteniku gđi. sudiji Svetlani Ignjatović i gđi. sudiji Violeti Milosavljević.

Ovom posetom najavljujemo početak srednjoškolske prakse i početak upoznavanja naših učenika, smera Pravni tehničar (III razred), sa praktičnim problemima svoje struke.

Zahvalan svojim kolegama na podršci, učenicima na pažnji i rukovodstvu Osnovnog suda u Trsteniku na dobrom domaćinskom raspoloženju,

Dipl. pravnik Luka Jakovljević