O nama se piše i u međunarodnom časopisu Danube watch

Januar 2018. godine

Zbog osvojenog nagradnog putovanja u evropske gradove- Ljubljanu, Beč i Budimpeštu, u maju 2017. godine, od strane kancelarije EU u Republici Srbiji, , o našoj Srednjoj školi UŠĆE ( tada Srednja pravno ekonomska škola ), još uvek se priča i piše.
Na konkursu Ako imaš šta da kažeš – reci, učenice Sara, Nevena i Kristina, sa svojom profesorkom- mentorkom Danielom Kuzmanović, napravile su set od 26 fotografija. Njihov trud je nagrađen i nije ostao nezapažen i van granica naše zemlje. Sada, u januaru 2018. godine, u međunarodnom časopisu Danube watch, broj 2/2017, čiji je izdavač Međunarodna komisija za očuvanje reke Dunav, ICPDR, sa sedištem u Beču, izašao je tekst o našoj školi, o nagradnom putovanju i o našim učenicama i njihovoj nastavnici.
Dok se mi pripremamo za učešće na novim nagradnim konkursima, uživajte u tekstu…