Promocija naše Srednje škole UŠĆE 10.06.2017.

Iskoristili smo divan i topao, skoro letnji dan, za promociju naše srednje škole. Izašli smo na novobeogradski plato, ispred Mesne zajednice UŠĆE. Ni malo čudno, jer se naša srednja škola nalazi na teritoriji ove mesne zajednice, a i naša škola nosi isto ime – Srednja škola UŠĆE.
Želeli smo da se približimo našim sugrađanima, da se oglasimo i da im naglasimo da smo u njihovom komšiluku. Posete našem pultu donele su mnogo interesantnih pitanja, a svaki susret se završavao rečima podrške.
U promociji naše škole učestvovali su i nastavnici i učenici, a sve pod budnim okom naše direktorke. U stvari, svi si bili na istom zadatku-predstaviti našu mladu školu budućim učenicima.
Ovo je poziv da nas posetite -u našoj školi, ili na internet adresi: www.usce.edu.rs . Možda ćemo da se uskoro pojavimo i u vašem kraju.