Sajam srednjih škola Putevi karijere

Sajam srednjih škola Putevi karijere održan je 27.04.2017. godine, u OŠ 22.oktobar, iz Surčina. Tom prilikom, na sajmu se predstavila i naša Srednja škola UŠĆE, deo Integrisanog obrazovnog sistema iz Beograda.

Sajam srednjih škola Putevi karijere
Sajam srednjih škola Putevi karijere realizovan je po peti put, radi pružanja podrške učenicima završnih razreda osnovne škole u profesionalnom usmeravanju i izboru buduće profesije. Učenicima i njihovim roditeljima predstavila se 31 škola, sa više od sto obrazovnih profila. Ovom prilikom sajmu su prisustvovali i predstavnici Zavoda za zapošljavanje, kao i izdavači Kleti Logos,koji su prezentovali udžbenike za srednju školu.

Sajam srednjih škola Putevi karijere
Iskoristićemo priliku da se zahvalimo Timu sa profesionalnu orijentaciju osnovne škole, kao i Upravi škole, što su nas pozvali na odlično organizovan i edukativan događaj, na kome ćemo se od sada redovno sretati.