Učenici na svečanoj dodeli diploma

26.05.2018.

Učenici Srednje škole UŠĆE iz izdvojenog odeljenja iz Trstenika svojim nastupom ulepšali su svečanost organizovanu na Fakultetu za poslovne studije i pravo, a povodom promovisanja nove generacije diplomaca.

Izveli su zanimljiv skeč, gde su predstavili probleme savremenog roditeljstva i dokazali da i dalje u velikoj meri vaspitanje iz kuće dolazi i da odnos roditelja prema deci i vreme koje im se posveti i te kako utiču na njihovo ponašanje u školi, a kasnije i u daljem životu. Nastup su završili zanimljivim recitalom.

Možda će baš neko od njih, jednog dana, diplomirati na nekom od naših fakulteta,a neki budući učenici Srednje škole UŠĆE pred njima će isto tako recitovati i glumiti. Nadamo se i radujemo tome.