Vrediš onoliko koliko jezika govoriš

Znanje stranog jezika je nešto što se danas podrazumeva, bilo na poslovnom ili privatnom planu i u 21. veku se bez znanja barem jednog stranog jezika se ne može.

To je ono što se trudimo da našim učenicima u Srednjoj školi UŠĆE približimo i pokažemo da učenje jezika može biti lako.

Tako su naši učenici pod mentorstvom svoje profesorke Engleskog jezika, Slađane Mutavdžić, napravili prezentacije na dve veoma aktuelne teme. Učenici trećeg razreda ekonomskog tehničara su obrađivali temu Izumi 21. veka, dok su učenici prvog razreda gimnazije i ekonomskog tehničara imali temu Poliožaj i uloga muškarca i žene u društvu 21. veka.

Pozdravljamo vas i uskoro očekujte vest i fotografije iz jednog veoma interesantnog muzeja…